Mařanová Jarmila (Praha 1922 - 2009)
Konvolut 8 listů; Franz Kafka, signováno vlevo dole s věnováním J. Mařanová, číslováno a datováno 4/50 1967, litografie s podtiskem/papír, 28,5 x 23 cm; Franz Kafka, signováno a datováno vpravo dole J. Mařanová 1967, vlevo dole číslováno 84/100,, litografie s podtiskem/papír, 34,5 x 22 cm, zahnědlý papír se skvrnami; Praha, signováno vlevo dole J. Mařanová, vpravo dole číslováno a datováno 10/50 6, litografie s podtiskem/papír, 21,5 x 12,5 cm; Staronová synagoga, signováno a datováno vpravo dole J. Mařanová 1967, vlevo dole číslováno 5/50, litografie/papír, 25,5 x 17,5 cm; Na schodech, signováno a datováno vpravo dole J. Mařanová 1967, vlevo dole číslováno 27/30, litografie/papír, 32 x 20,5 cm, zahnědlý papír; Pražské střechy, signováno vpravo dole J. Mařanová, monotyp/papír, 30 x 44,5 cm; Spící Kafka, signováno a datováno vlevo dole J. Mařanová 1967, monotyp/papír, 55 x 40 cm; Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole J. Mařanová 1967, monotyp/papír, 58 x 42 cm, lehce poškozeno (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |